Mobil Oyun Geliştirme Eğitimi

[wrapper]

[sep height=”30″] [progress title=”” percent=”100″]

PROGRAMIN AMACI NEDİR?
Programın amacı, katılımcılara günümüzün popüler alanlarından mobil oyunların nasıl geliştirildiğinin öğretilmesidir. Atölye çalışması ile, örnek bir oyunun sıfırdan yayın aşamasına kadar geliştirilmesi ve yayına çıkartılması amaçlanmaktadır.

KİMLER İÇİN / KİMLER KATILMALI?
Mobil oyun geliştirip yayınlamak isteyen kullanıcılar.

PROGRAM DETAYLARINI ÖĞRENMEK İSTİYORUM
Bu eğitim programı ile, katılımcı üst kalitede mobil oyunlar geliştirebilecek ve yayınlayabilecek formasyona ulaştırılmaktadır. Bu nedenle, son derece güçlü ve kaliteli bir eğitim programı hazırlanmıştır.
* Eğitim aşamasında tüm işler uygulamalı olarak öğretilmektedir. Örnek bir oyunu katılımcının bizzat kendisinin geliştirmesi sağlanmaktadır.
* Oyun motorunun nasıl geliştirildiği de gösterilmektedir. Katılımcının karşılaştığı sorunlarla tek tek ilgilenilmektedir. Katılımcı bu eğitim ile üst düzey bir mobil oyun geliştiricisi haline getirilmektedir.
* Eğitimin sonunda katılımcıya İstanbul Aydın Üniversitesi tarafından sertifika verilmektedir.
* Katılımcı ile ilişki eğitimin sonunda bitirilmemektedir. 6 ay boyunca teknik mentörlük  desteği verilmektedir. Böylece, katılımcının ilk oyununu geliştirirken karşılaşabileceği teknik sorunların çözümüne yardım edilmekte ve üst kalitede bir ürünü hayata geçirmesi sağlanmaktadır.
* Kendi ürününü piyasaya çıkartan katılımcıya; yayıncılara, yatırımcılara ve kuluçka merkezlerine ulaşabilmek için ihtiyaç duyduğu mentörlük desteği de ayrıca verilmektedir.

Mobil oyunlara ilgi duyan ve kendi ürünlerini geliştirmek isteyen tüm gençlerimize eğitime katılmalarını önemle tavsiye ederiz.

EĞİTMEN
Eğitmen R.Noyan Culum, İstanbul Aydın Üniversitesi KOSGEB Teknoloji Geliştirme Merkezi firmalarından Nitra Oyun Yazılım Ltd. Şti.’nin genel müdürüdür. Dünyanın ve Türkiye’nin ilk mobil oyun yazılım firmalarından Mobilenter firmasının ürün geliştirme ekibi liderliği görevini yürütmüş olan Culum; ilk Türk yapımı 3D mobil oyun olan TASO 2010 isimli oyunun, 21 adet mobil Java oyununun ve 4 adet 3D Android oyununun geliştirme ve yayınlanma çalışmalarına liderlik yapmıştır. Eğitmen, mobil oyun yayıncılığı dünyasının en tecrübeli yöneticilerinden bir tanesidir.

EĞİTİMİN SÜRESİ NEDİR?
72 saat
4 Haftasonu (Cumartesi ve Pazar)     09:00-18:00

EĞİTİMİ NERELERDE ALABİLİRİM
İstanbul Aydın Üniversitesi’nin Florya Merkez Kampüsünde

PROGRAM SONUNDA HANGİ BELGELERİ ALACAĞIM
“Mobil Oyun Geliştirme Uzmanı” Sertifikası

EK AÇIKLAMA
Katılımcıların eğitime katılırken yanlarında bulundurmaları gereken materyel:

  • 1 adet dizüstü bilgisayar (İşletim sistemi Windows 7 ve sonrası olmalıdır)
  • 1 adet Android telefon (Android versiyonu 4.1 ve sonrası olmalıdır)
  • 1 adet bilgisayar-telefon usb bağlantı kablosu

Bilgi için
444 1 428 / 65005 – 65006
Sena MİRZANLI

sem@aydin.edu.tr

Ücret ve Program tarihini size iletebilmemiz için aşağıdaki formu doldurunuz.

basvuru

  1. Banka Hesap Numaramız:
  2. Denizbank
  3. Karaköy Ticari Merkez Şubesi
  4. Hesap No: 4060-1771107-373
  5. IBAN : TR32 0013 4000 0017 7110 7001 10

[/wrapper]